KIM JESTEŚMY

Kidimax tworzą ludzie w różnym wieku i różnych specjalności, różnych charakterów i różnych poglądów, ale wszystkich nas łączy troska o przyszłość. A nasza przyszłość to dzieci. Większość z nas już jest rodzicami lub wkrótce nimi będzie. Chcemy poprzez nasze działania i aktywność wspomóc rodziców małych dzieci w ich trudnej ale wspaniałej roli bycia rodzicem.

Rodzice, jesteśmy po Waszej stronie ! Doskonale rozumiemy Wasze problemy i mamy nadzieję, że również potrzeby. Będziemy Was o nie pytać. Bądźcie aktywni. Pomóżcie nam stworzyć portal, który będzie naprawdę pomocny dla innych rodziców. Liczymy na Wasze rady i podpowiedzi. Ten projekt to misja. Inwestycja w naszą wspólną przyszłość.

CO ROBIMY

Od wielu lat prowadzimy działalność wydawniczą: wydajemy płyty z piosenkami dla dzieci, muzyką dla kobiet w ciąży, audiobooki, filmy animowane, poradniki i audycje video. W nasz projekt zaangażowanych jest kilkadziesiąt osób. Prowadzimy wiele akcji edukacyjno-społecznych o zasięgu ogólnopolskim. Kilka kolejnych przed nami. Pracujemy nad dużym projektem animowanych bajek dla dzieci oraz Internetowej Telewizji dla Dzieci i Rodziców – Kidimax.tv.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Współpracując z nami musisz się liczyć z tym, że najważniejsza jest dla nas nasza misja, ważniejsza niż pieniądze i doraźne sukcesy. Jesteśmy przekonani, że tylko robiąc to w co się wierzy i tylko to co się naprawdę lubi, można to robić najlepiej. Tworzymy ten serwis z pełną wiarą, że jest potrzebny i że będzie pomocny. Liczymy na Twoje zaangażowanie, na Twoją pomoc i wsparcie. Razem możemy więcej.